Analityk Systemowy

wynagrodzenie

13 000-18 000 zł netto (B2B), 10 800-15 000 zł brutto (umowa o pracę)

Miejsce pracy

zdalnie lub biuro w Krakowie

Do Strix poszukujemy Analityka Systemowego, który na co dzień łączy potrzeby biznesu i IT. Osoba na tym stanowisku odgrywa ważną rolę w zespole, ponieważ zapewnia naszym klientom znalezienie najbardziej efektywnych rozwiązań.

Obowiązki:

  • Gromadzenie, analiza i modelowanie wymagań systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych) w oparciu o procesy biznesowe i dostępną dokumentację w zwinnym środowisku projektowym.
  • Udział w warsztatach analitycznych i technicznych.
  • Projektowanie rozwiązań technicznych w oparciu o aktualne trendy na rynku e-commerce.
  • Prowadzenie road-mapy projektu z uwzględnieniem zmian iteracyjnych.
  • Współpraca z interesariuszami, analitykami biznesowymi, zespołem programistów i użytkownikami końcowymi na każdym etapie projektu, od uruchomienia do wdrożenia.
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej projektu.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako analityk systemowy w branży IT.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne.
  • Umiejętność przyjęcia holistycznego podejścia do problemu.
  • Rozumienie zagadnień technologicznych, dotyczących architektur IT, w których systemy integrują się ze sobą.
  • Znajomość branży e-commerce (Magento/Shopware/PIM).
  • Umiejętność dokumentowania procesów (mile widziane BPMN / BPM / UML).
  • Znajomość produktów Atlassian (głównie Jira i Confluence).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie min. B2.

Dlaczego Strix to świetne miejsce do pracy?

To ludzie są dla nas na pierwszym miejscu. Nasza unikalna kultura pracy tworzy przestrzeń, która przyciąga najlepszych i jest kuźnią prawdziwych talentów. Sprawdź to w zakładce: https://pl.strix.net/blog-kategorie/kultura .

Mamy otwarte umysły i lubimy ambitne projekty. Masz podobnie? To wiele nas łączy. 🙂 Jako oficjalny partner Magento wdrożyliśmy rozwiązania e-commerce dla największych marek, m.in. pierwsza na świecie wersja Magento Commerce 2.3 z MSI dla Tous, pierwszy headless w branży home & Improvement dla Castoramy oraz architektura mikroserwisów dla międzynarodowego projektu - Modivo

W naszych zespołach pracują najlepsi eksperci. To nie tylko nasza opinia, portal Clutch.co uznał nas za najlepszą firmę w kategorii "Top Developers in Poland 2020": TopDev2020.

W Strix dostajesz przestrzeń do rozwoju! Naszym symbolem jest sowa, a sowa jest symbolem wiedzy i mądrości. Strix to nie tylko nazwa naszej firmy, ale też jeden z gatunków sowy. Poważnie traktujemy pomysły naszych pracowników i dajemy możliwość ich realizacji.

Jeśli uważasz, że Strix jest idealnym miejscem dla Ciebie - wyślij nam swoją aplikację. 🙂

O nas

Jesteśmy agencją e-commerce, składającą się z UX designerów, programistów i project managerów. Działamy na rynku od początków istnienia sprzedaży internetowej w Polsce.Od 13 lat projektujemy i dostarczamy systemy e-commerce z dbałością o znakomite doświadczenie klientów. Realizujemy projekty dla liderów z wielu branż, takich jak: DIY, elektronika, automotive, fashion & beauty, finanse czy FMCG.

130+
pracowników
13
lat doświadczenia na rynku
65+
zrealizowanych projektów

Behind the scenes

Benefits

Remote work

Możliwość wyboru miejsca,
z którego pracujesz - zdalnie lub
z biura w Krakowie.

Time for grow

3 hours for your development per week.

Opieka medyczna

A training budget and training days to keep your knowledge up-to-date

The best equipment

Financing of computer equipment for B2B employees.

Purchase of eyeglasses

Funding for the purchase of eyeglasses for employees (employment contract).

Flexible working hours

Możliwość rozpoczęcia pracy
o wybranej godzinie między 7:00-10:00.